Home

Lola Haradinaj

Lola Haradinaj. 259 likes · 3 talking about this. Public Figur Profile von Personen mit dem Namen Lola Haradinaj anzeigen. Tritt Facebook bei, um dich mit Lola Haradinaj und anderen Personen, die du kennen könntest,.. Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube

View the profiles of people named Lola Haradinaj. Join Facebook to connect with Lola Haradinaj and others you may know. Facebook gives people the power.. 3,727 Likes, 26 Comments - Lola Haradinaj (@lolaharadinaj) on Instagram: Of all the rights of women, the greatest is to be a mother. #summertim Lola Haradinaj së fundi ka publikuar një fotografi veshur me një fustan elegant i cili më sa duket i ka pëlqyer jashtëzakonisht shumë, shkruan lajmi.net. Ajo ka shkruar në mbishkrimin e postimit se është fustani i ëndrrave të saj. Dream dress, ka shkruar Lola Haradinaj

Lola Haradinaj publikon një 'selfie' atraktiv me Ramushin, e quan kryeministrin më të mirë ndonjëherë (Foto) 21.12.2017 • 14:17 Kryeministri Ramush Haradinaj ka qenë mjaft i komentuar për punën e tij muajve të fundit, gjersa më rrallë flitet për jetën e tij private www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLA Ramush Haradinaj [ɾamuʃ ˌhaɾaˈdiːnaj] (* 3. Juli 1968 in Gllogjan bei Dečani, SFR Jugoslawien) ist ein kosovarischer Politiker ().Während des Kosovokrieges war Haradinaj Unterkommandant der paramilitärischen Organisation UÇK.. Vom 9. September 2017 bis zum 19. Juli 2019 war er 3. Premierminister des Kosovo Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan Billbordi.com FOTO: Lola është shumë aktive në rrjete sociale READ MORE. Celebs. Lola vishet e rregullohet për të dal, do ta çmend Dautin sonte. Lola iu tregon stilin më të mirë për veshjen e stinës së dimrit. Lola gjithmonë godet.

Lola Haradinaj - Home Faceboo

 1. Lola and Anita Mucaj, two sisters, married two brothers: Ramush and Daut Haradinaj, respectively. Just to talk about this special relationship between them, like sisters and sister-in-law, Anita and Lola were invited to Rudina's Saturday
 2. Bashkëshortja e Daut Haradinaj, Lola është mjaft e komentuar për paraqitjet e saj në rrjetet sociale. Ajo njihet poashtu edhe për stilin dhe elegancën me të cilën përherë merr vëmendje, përcjell Gazeta Blic
 3. Lola Haradinaj tanimë është e njohur për publikun. Bashkëshortja e Dautit ka kohë që është bërë pjesë e pandashme e mediave rozë,duke u komentuar përherë për fizikun dhe elegancën e saj, shkruan Kosovarja

Lola Haradinaj si miss në vitin 2018. Mehr von Gazeta Infokus auf Facebook anzeige Lola Haradinaj është një femër që dallohet për linjat perfekte. Duke qenë një person i veçantë në shumë aspekte, ajo... Gruaja e Daut Haradinaj merr vëmendjen e të gjithëve me pozat e fundit 2 Mars, 202 Lola Haradinaj . 06.04.18 Me puthje dhe dedikim romantik, si e festoi 40-vjetorin deputeti shqiptar. ShowBizz. Shtypi i ditës | Gazeta PDF Lajmet e minutës së fundit. Magji në Champions- Reali dhe City presin biletën për çerekfinalen (VIDEO) 16.03.21 mapo.al. Sondazhi- Mapo nesër: Opozita fiton zgjedhjet, Rama pa mandat në Vlorë e Durrës . 16.03.21 mapo.al. Komiteti Kombëtar i Imu Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama

Lola Haradinaj Profile Faceboo

Lola Haradinaj prezanton më të shtrenjtit e saj (Foto) 23.09.2017 • 14:50 Deputeti Daut Haradinaj prej vitesh është i martuar me bukuroshen Lola Haradinaj. Çifti kanë një jetë të lumtur familjare, dhe jetojnë prej vitesh së bashku në Prishtinë Lola Haradinaj dikur këngëtare dhe moderatore shumë e pëlqyer, një zonjë me shumë stil dhe e veçantë nga të tjerat, sot është gruaja e politikanit të njohur, Daut Haradinaj dhe nënë e dy fëmijëve. Edhe pse ka kohë që bukuroshja i mungon televizonit, ajo është shumë aktive në rrjetet sociale duke ndarë me ndjekësit e [ Lola Haradinaj admirohet mjaft shumë nga publiku dhe tanimë ka mbledhur mijëra ndjekës në rrjetet sociale. Ajo së fundmi i ka bërë një dedikim të veçantë dhe mjaft emocional bashkëshortit të saj, deputetit të Aleancës pë

Anita dhe Lola Haradinaj janë vazhdimisht në fokus të media dhe kjo për shkak të karrierave të tyre personale, por edhe si bashkëshortet e Ramush dhe Daut Haradinaj. Dy vajzat e moderatorit dhe gazetarit Mustafa Muçaj ditën e sotme e kanë kaluar bashkë me familje e tyre në shtëpi. Ishte babai i tyre i cili ka publikuar një fotografi pranë fëmijëve të tij nga ambientet. Highly interconnected, especially after their mother's death, Anita and Lola Haradinaj have further strengthened their relationship. Fate and life wanted them to be sister-in-law, in addition to their sister. Anita is married to former Kosovo Prime Minister Ramush Haradinaj, while Lola is married to Daut Haradinaj, a member of the AAK. So the two Muçaj sisters are married in the Haradinaj. Lola Haradinaj dikur këngëtare dhe moderatore shumë e pëlqyer, një zonjë me shumë stil dhe e veçantë nga të tjerat, sot është gruaja e politikanit të njohur, Daut Haradinaj dhe nënë e dy fëmijëve. Edhe pse ka kohë që bukuroshja i mungon televizonit, ajo është shumë aktive në rrjetet sociale duke postuar fotografi nga përditshmëria [ Please note that if you are under 18, you won't be able to access this site

Lola Haradinaj është ndër emrat më të komentuar edhe si moderatore por edhe si bashkëshortja e politikanit Daut Haradinaj. Ajo shpesh sjell postime të ndryshme nga jeta profesionale dhe e përditshmërisë. Së fundmi në një postim në InstaStory ajo ka publikuar një foto nga palestra ku tregon format perfekte të trupit. Ndërsa ajo ka bërë [ Lola Haradinaj femër e zjarrtë në fustan të hapur. Autori: Gazeta inFokus 22:51 | 02 September 2020 . Bukuroshja Lola është mjaftë e njohur dhe e ndjekur nga audienca shqiptare. Ajo cilësohet si femër tejet e zonja me plotë sharmë e stil unik, duke marr vëmendjen me secilin postim në rrjete sociale. Edhe pse është nënë e dy fëmijëve duket se I kushton kohë të mjaftueshme. Gruaja e deputetit, Daut Haradinajt, Lola ka reaguar pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit, pas ftesës nga Gjykata Speciale. Lola, e cila është edhe motra e gruas së Haradinajt, përmes një imazhi të hedhur në instagram ka mbështetur kunatin e saj për sprovën e radhës. Ajo ka publikuar në instastory një fotografi të bukur, në të cilën shihet me. Lola Haradinaj së fundi ka publikuar një fotografi veshur me një fustan elegant i cili më sa duket i ka pëlqyer jashtëzakonisht shumë. Ajo ka shkruar në mbishkrimin e postimit se është fustani i ëndrrave të saj. Dream dress, ka shkruar Lola Haradinaj. Ndryshe, fustani është i punuar nga dizajnerja e njohur shqiptare Lia Stublla. Theksojmë se siç shihet në imazh, Lola ka. Lola me një dedikim për Daut Haradinajn. Ish deputeti i Kuvendit të Kosovës, Daut Haradinaj, dhe bashkëshortja e tij, Lola Haradinaj, festojnë përvjetorin e martesës, shkruan rtv21.tv. Në rrjetin social Instagram, Lola ka publikuar një fotografi në të cilën shihet pranë Dautit, teksa ka lënë edhe një mbishkrim të veçantë

Me përhapjen e pandemisë Covid-19 udhëtimet jashtë vendit janë bërë pothuajse të pamundura. E për një udhëtim jashtë Kosovës si duket është përmalluar edhe Lola Haradinaj e cila ka publikuar një imazh nga viti i kaluar kur qëndroi në Angli. Bashkëshortja e Daut Haradinaj në një InstaStory shihet e veshur thjeshtë, por me shumë shije [ Lola Haradinaj është një femër shembull për paraqitjet fizike. Ajo me një përkushtim të madh tek vetja, gjithmonë qëndron në krye të mediave rozë. Edhe në këtë situatë të pandemisë, Lola iu ka qëndruar afër ndjekësve të saj me imazhe të ndryshme në rrjete sociale. Këtë herë, duke rikujtuar një foto nga plazhi gruaja e Dautit ekspozon linjat perfekte të trupit. 0. Lola Haradinaj, bashkëshortja e Daut Haradinajt, vëllai i Kryeministrit të Kosovës në detyrë Ramush Haradinaj, ka treguar se si u njoh me bashkëshortin e saj. Ndërkohë që ajo shoqëronte motrën e saj Anita Haradinaj, bashkëshortja e Ramush Haradinajt, të vizitonte këtë fundit, ka takuar për herë të pare Dautin, në burg ku ndodhej pas luftës në Kosovë. E ftuar në.

SEVENBIZZ Lola Haradinaj i rikthehet ekranit - YouTub

 1. e madh në pamje Lola Haradinaj, bashkëshortja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinajt shpesh është pjesë e mediave rozë. Ajo shquhet për stilin [
 2. Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan Billbordi.com. FOTO: Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës. Në foton e fundit ajo është lajmëruar nga palestra dhe po duket tejet bukur. E si duket deshiron te jete sa me ne forme me trupin e saj. FOTO.
 3. Lola Haradinaj tani është një emër tejet i njohur për publikun. Ajo është bashkëshortja e politikanit të mirënjohur kosovar, Daut Haradinajt. Lola është shumë e përfolur për paraqitjet e saj gjithmonë një hap me trendet botërore. Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se grimerja e ka bërë të duket si 'kukull' e [
 4. Lola Haradinaj është tani një emër shumë i njohur për publikun. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, përcjell ORAinfo. Lola sot, feston ditëlindjen dhe në këtë ditë, mori urime të shumta. E një ndër urimet më të veçanta është padyshim ai i babait të saj, Mustafës
 5. Lola Haradinaj në duet me Taynan. Lola Haradinaj dikur këngëtare dhe moderatore shumë e pëlqyer, një zonjë me shumë stil dhe e veçantë nga të tjerat, sot është gruaja e politikanit të njohur, Daut Haradinaj dhe nënë e dy fëmijëve. Edhe pse ka kohë që bukuroshja i mungon televizon..

Lola Haradinaj Profiles Faceboo

Lola Haradinaj është mjaft aktive në rrjetet sociale. Bashkëshortja e Dautit nuk lë anash edhe imazhet në të cilat paraqitet joshëse dhe gjithmonë me një stil unik. Së fundi Lola publikoj imazhe në të cilat shihet e veshur me një fustan të bardhë, teksa linjat e saj morën gjithë vëmendjen. Kujtojmë që Lola është nën Lola Muçaj - Haradinaj është gjithashtu moderatore e zonja ndërsa Nora është këngëtare dhe aktore shumë e dashur e ekranit tonë. Fjalë Kryesore: Anita Haradinaj; shpërndaje. 0 shares; Të ngjashme. 26 Jan 2021 | Anita flet për raportimet se u sulmua fizikisht nga bashkëshorti i saj Ramush Haradinaj. 26 Jan 2021 | Anita Haradinaj: I kam kërkuar Ramushit që të mos këndojë. Lola Haradinaj së fundi ka publikuar një fotografi veshur me një fustan elegant i cili më sa duket i ka pëlqyer jashtëzakonisht shumë, shkruan lajmi.net. Ajo ka shkruar në mbishkrimin e postimit se është fustani i ëndrrave të saj. Dream dress, ka shkruar Lola Haradinaj. Ndryshe, fustani është i punuar nga dizajnerja e njohur shqiptare Lia Stublla. Theksojmë se siç shihet. Në familjen Haradinaj sot ka festë. Lola dhe Daut Haradinaj i njohim si një nga çiftet më karizmatike, të martuar që disa vite tani, ata kanë dy fëmijë, Davidin dhe Trojën. View this post on Instagram ️ @haradinaj.daut A post shared by Lola Haradinaj (@lolaharadinaj) on Sep 29, 2019 at 1:57pm PDT Djali i madh Continue reading Lola Haradinaj ka fjalët më të bukura për. Lola Haradinaj i ka dedikuar një urim motrës Anitës për rastin e ditëlindjes. Anita sot feston ditëlindjen dhe nuk kishte se si të mungonte një urim nga motra e saj, shkruan lajmi.net. Ajo përdori llogarinë e saj në Instagram për të publikuar një fotografi të tyre ku duken tejet elegante, të veshura me fustane ngjyrë të zezë. Nuk ka asnjëherë shoqe më të mirë se sa.

Lola Haradinaj bën dedikimin e bukur për përvjetorin e martesës me Dautin Dauti dhe Lola kanë festuar 13 vjetorin e martesës së tyre. Janë bërë 13 vjet prej kur Lola Haradinaj është martuar me Daut Haradinajn dhe ajo ka vendosur që të bëjë një postim me dedikim për bashkëshortin e saj Lola Haradinaj, bashkëshortja e Daut Haradinajt, vëllai i Kryeministrit të Kosovës në detyrë Ramush Haradinaj, ka treguar se si u njoh me bashkëshortin e saj. E ftuar në emisionin Rudina në Tv Klan, Lola u shpreh se për herë të parë e kishte takuar Dautin në burg ku ndodhej ky i fundit pas luftës në Kosovë. Ajo kishte shkuar për të shoqëruar motrën e saj Anita. Lola dhe Daut Haradinaj janë një ndër çiftet më të përfolura në media e në publik. Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë dy fëmijë, Trojën dhe Davidin. Lexo Edhe: Si quhet gjuha e dashurisë sipas Festa Qoqaj. Lola vazhdimisht është e përfolur në publik e kjo për shkak të pamjes së saj dhe stilit të saj të veçantë. Sot, në natën e Vitit të Ri, Lola.

Lola Haradinaj ia mësynë plazhit (Foto) | Bota Press

Lola Haradinaj on Instagram: Of all the rights of women

Ky është fustani i ëndrrave për Lola Haradinajn - Lajmi

Lola sot feston datëlindjen. Lola sot feston datëlindjen. Njëra prej grave më të komentuar të politikanëve, Lola Haradinaj sot feston datëlindjen e 32-të. Me këtë rast, ajo ka publikuar disa fotografi në rrjetin social, Instagram ku numëron mbi 37 mijë ndjekës, përcjell rtv21.t Home Uncategorized Lola Haradinaj duket si pehrri në fustan të bardh ë. Uncategorized; Lola Haradinaj duket si pehrri në fustan të bardhë. By. shefi - March 3, 2021. 143. 0. Facebook. Twitter. Google+. Pinterest. Mbrëmë, kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj e kishte befasuar bashkëshorten e tij, Anitën për ditën e të dashuruarve me një buqetë me lule me ç'rast edhe e uruan Shën Valentinin. Për këtë festë edhe motra e Anitës, Lola ka postuar një imazh në rrjetet sociale teksa shfaqet pranë bashkëshortit, deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj, shkruan lajmi.net Lola Haradinaj po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo. Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës. Në pamjen e fundit të publikuar gjatë pushimeve, Lola shfaqet përvëluese. E veshur me fustan të bardhë

Lola Haradinaj është bashkëshortja e shefit të grupit parlamentar të AAK-së, Daut Haradinajt. Dyshja janë ndër çiftet më të përfolura në Kosovë. Së fundi Lola ndau një fotografi të Dautit, ku tha Çfarë djali. Ata janë prindër të dy fëmijëve. Lola njihet për bukurinë e saj dhe për format trupore, të cilat nuk [ Ka pak kohë që ka startuar formati me i ri televiziv NO FILT në ekranin e ATV dhe po arri Lola Haradinaj dhe Daut Haradinaj janë ndër çiftet më të njohura shqiptare, ku komentohen mjaft shumë. Lola është aktive në Instagram, ku poston vazhdimisht. Tani ajo shfletoi arkivat, dhe postoi një fotografi që e kishte bërë në qytetin e Milanos, në Itali. Madje tha që Milan e bën të buzëqesh Ky është fustani i ëndrrave për Lola Haradinajn. Bashkëshortja e nënkryetarit të AAK-së arrin të shfaqet në formë të mirë në paraqitjet e saj. Lola Haradinaj së fundi ka publikuar një fotografi veshur me një fustan elegant i cili më sa duket i ka pëlqyer jashtëzakonisht shumë, shkruan lajmi.net. Ajo ka shkruar në mbishkrimin e [ Lola Haradinaj po i kushton shumë rëndësi look-ut të saj. Bashkëshortja e deputetit Daut Haradinaj, ka zgjedhur studion Sellma, për të bërë një grim perfekt. Lola kohën e fundit dukshëm ka shtuar paraqitjet e saj në rrjetet sociale, dhe jo rastësisht edhe po fiton vëmendjen e të tjerve

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë.Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo.Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës që e duan shum atë Lola dhe Anita Muçaj, dy motra, u martuan me dy vëllezër: përkatësisht Ramush dhe Daut Haradinaj. Pikërisht për të folur për këtë marrëdhënie të veçantë mes tyre, si motra dhe kunata, Anita dhe Lola ishin të ftuarat e të shtunës te Rudina

Lola Haradinaj publikon një 'selfie' atraktiv me Ramushin

Rudina - Anita dhe Lola Haradinaj, dy motrat qe jane

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo. Lola është shumë aktive rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës. Sot, ajo dhe Dauti kanë festuar 14-vjetorin e martesës. E këtë ditë të rëndësishme, Lola ka bërë një dedikim [ Anita dhe Lola Haradinaj, dy zonja elegante në koncertin e organizuar nga Anita. on February 18, 2019. More in Showbiz: Tayna sjell këngën e re Magdalena në bashkëpunim me Florin dhe Cricket February 17, 2021 Time përzgjedh Dua Lipën në mesin e 100 personave më me ndikim në botë February 17, 2021; Rita Ora feston me veshje tradicionale: Urime 13 vjet Pavarësi Kosova.

Lola Haradinaj, bashkëshortja e Daut Haradinajt, vëllai i Kryeministrit të Kosovës në detyrë Ramush Haradinaj, ka treguar se si u njoh me bashkëshortin e saj. E ftuar në emisionin 'Rudina' në Tv Klan, Lola u shpreh se për herë të parë e kishte takuar Dautin në burg ku ndodhej ky i fundit pas luftës në Kosovë Lola Haradinaj po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo. Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës. Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan t Lola Haradinaj është gruaja e politikanit shumë të njohur Daut Haradinajt. Ajo është shumë e përfolur në veçanti për paraqitjet e saj me shumë stil. Lola ecë gjithmonë një hap me modën dhe veshjet e saj i kanë lakmi të gjitha vajzat. Atë e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale me postime të ndryshme

Nuset e Haradinajve njihen si femra me shumë stil. E këtë e dëshmuan edhe së fundi kur ato vendosën që të darkonin bashkë. Në një publikim të fundit nga Lola Haradinaj, bashkëshortja e Daut Haradinaj bie në sy kombinimi që ato kishin zgjedhur të bënin, duke u veshur të gjitha me ngjyrë të zezë, me mjaftë elegancë, transmeton Indeksonline Historia e pabesueshme e njohjes së Lola dhe Daut Haradinajt. E Shtunë 5 Tetor 2019 English. Ato kanë diferencë moshe 7 vite. Si të gjitha motrat, kanë momente paqeje mes tyre, por edhe zënka. Të lidhura shumë me njëra-tjetrën, sidomos pas ndarjes nga jeta të nënës së tyre, Anita dhe Lola Muçaj e kanë forcuar akoma edhe më shumë raportin e tyre. Fati dhe jeta e deshi që ato. Lola Haradinaj shkëlqen në imazhet e fundit, ja si e quan babain (Foto) 0 04/12/2017 13:11 Megan Fox zbulon si e hoqën nga puna në kulmin e famës. Bashkëshortja e Daut Haradinajt, Lola është goxha aktive në rrjete sociale duke publikuar imazhe nga përditshmëria. Së fundi, Lola ka qenë e pranishme në edicionin e tretë të 'Ballos shqiptare', meqë rast ka mahnitur me. Gruaja e kryetarit të grupit parlamentar të AAK-së, Lola Haradinaj arrin gjithmonë të jetë e bukur. Bashkëshortja e Daut Haradinajt njihet për mënyrën se si prezantohet kudo, dhe gjithmonë merr komente pozitive. Ajo është shumë aktive në median sociale ku edhe merr vazhdimisht pëlqime dhe komente nga më pozitivet. Por së fundmi Lola ka publikuar edhe një foto ku ka rënë.

Ramush Haradinaj - Wikipedi

Label and copyright: Jugoton-Croatia Records & Pro Artehttp://www.goldprodukcija.comhttps://www.facebook.com/pages/Gold-Audio-Video/185582948257663 Zabranjen.. Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në publikun kosovar. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt. Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës. Por ajo çka rrëmbeu vëmendjen e publikut ishte kjo foto e saj! View this post on Instagram Milan makes me smile #tb [ Lola Haradinaj Publikon Pamje Përrallore Të Hapësirës Së Shtëpisë . Janë një familje perfekte në çdo aspekt.Lola Haradinaj ka disa kritere të veçanta, që rrall ndonjë femër mund t'i posedoj, shkruan Kosovarja.E veçanta e saj është stili që ka, duke u shfaqur tërheqëse në secilin imazh që poston.Këtë shije që ka Lola e ka përdorur edhe për shtëpinë e saj. Shikoni si duket Lola Haradinaj /ajo duket si pehrri në fustan të bardhë . Posted By: admin March 3, 2021. Bashkëshortja e Daut Haradinaj, Lola Haradinaj, kohën e fundit dukshëm po tregohet në aktive në rrjetet sociale. Derisa ka postuar me një fustan të bardhë, ajo ka treguar format e trupit të saj. Lola arrin të mbahet në formë të mirë trupore. Me gjithë faktin që është.

Video: Lola Haradinaj Archives - Billbordi

Incredible story: How Daut and Lola Haradinaj got to know

gjirafaVideo. Kyçu. UsernameLabe Lola Haradinaj नाम के लोगों की प्रोफ़ाइल देखें. Lola Haradinaj और अपने अन्य परिचितों से जुड़ने के लिए Facebook में शामिल करें. Facebook लोगों को साझा.. Lola Haradinaj vazhdon të jetë një emër tejet i lakuar në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo. Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës. Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë me shoqen e saj e me të cilë Lola ngjan shumë dhe po duken si binjake./ORAinfo

Daut Haradinaj (i lindur më 6 Prill 1978) në fshatin Gllogjan afër qytetit të Deçanit është politikan dhe jurist Shqiptar si dhe ish-Komandant i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK-së).Ai është vëllau i ish-Kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj. Pas luftës, Dauti ka qenë pjesë e udhëheqjes së Trupave Mbrojtës të Kosovës (TMK) Lola Haradinaj po vazhdon të jetë mjaft prezente ne fotografi të ndryshme në rrjetet sociale.Bashkëshortja e Daut Haradinaj njihet për stilin e saj dhe elegancën që e karakterizon, shkruan Indeksonline. Prandaj ajo asnjëherë nuk zhgënjen Lola Haradinaj, gruaja e deputetit të zgjedhur të AAK'së Daut Haradianjt, i ka shprehur publikisht dashurinë burrit të saj shumë here. Së fundit deputeti ka publikuar një fotografi me disa miq të tij deputetë të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, dhe Lola nuk ka kursyer fjalët e bukura për të. Lola ka shkruar: Daut më i miri je. Të rekomanduara. Dua Lipa, e gatshme për.

Lola Haradinaj plotë elegancë, shkëlqen në imazhet e reja

Lola Haradinajt gati i 'pëlcet' gjoksi inFoku

Ramush Haradinaj Isa Mustafa takimi. GazetaExpress · 5 Views. 13 Dec 2019. Kryeministri Ramush Haradinaj sfidon me pompa kadetët e FSK'së. GazetaExpress · 2373 Views. 26 Aug 2019. Një ditë pasi kryeministri Ramush Haradinaj bëri bujë me një fotografi duke i dhuruar bashkëshortes së tij, Anitës, një buqetë të madhe me lule me rastin e Shën Valentinit, ka ardhur dhe reagimi i vëllait të tij. Lola Haradinaj ka postuar një imazh në rrjetet sociale teksa shfaqet pranë bashkëshortit, deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj. [

Gazeta Infokus - Lola Haradinaj si miss në vitin 2018

Moderatorja e njohur dhe njëherësh bashkëshortja e kryetarit të AAK-së Ramush Haradinajt, Anita ka sot ditëlindjen. Ajo po mbush plot 40 vite. Shumë urime iu adresuan Anitës, madje edhe Lola, ka publikuar imazhet se si po duket e motra e saj në festën e ditëlindjes. Në 'Instagram', është publikuar fotografia, ku Anita shihet e veshur [ Anita e Lola Haradinaj kujtojnë nënën e tyre në 5 vjetorin e Anita Haradinaj publikon fotografi nga ditëlindja e 40-të Anita Haradinaj sot feston ditëlindjen, mbush 40 vjet - Bota Sot. Detaji që mund të mos e keni vërejtur, Anita Haradinaj u Bluetooth - Nostalgji/ Intervista ekskluzive / Kush është Djali më i mirë i Shqiptarisë - kështu e uron Anita. Lola Haradinaj, bashkëshortja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinajt shpesh është pjesë e mediave rozë. Ajo shquhet për stilin dhe elegancës, e kështu shfaqet edhe sot përmes një fotografie në llogarinë e saj Instagram. Me një shij

Lola Haradinaj, gruaja e deputetit të zgjedhur të AAK'së Daut Haradianjt, i ka shprehur publikisht dashurinë burrit të saj shumë here.Lola ka shkruar: Daut me poshte shtypni rek lamen me posht per me shum nuk do te zhgenje heni! cima4. Next 19 vjet më parë - Publikohet fotografia e Glauk Konjufcës me Hashim Thaçin ja si dukeshin / FOTO » Previous « Hoxhë Drilon Gashi: Në. Lola Haradinaj është mjaft aktive në rrjetet sociale. Bashkëshortja e Dautit nuk lë anash edhe imazhet në të cilat paraqitet joshëse dhe gjithmonë me një stil unik. Së fundi Lola publikoj imazhe në të cilat shihet e veshur me një fustan të bardhë, teksa linjat e saj morën gjithë vëmendjen. Kujtojmë që Lola është nënë [ Lola Haradinaj, gruaja e deputetit të zgjedhur të AAK'së Daut Haradianjt, i ka shprehur publikisht dashurinë burrit të saj shumë herë. Së fundit deputeti ka publikuar një fotografi me disa miq të tij deputetë të Aleancë Lola dhe Anita Muçaj, dy motra, u martuan me dy vëllezër: përkatësisht Ramush dhe Daut Haradinaj. Pikërisht për të folur për këtë marrëdhënie të veçantë mes tyre, si motra dhe kunata, Anita dhe Lola ishin të ftuarat e të shtunës te Rudina. Anita e ka treguar me dhjetëra herë si u njoh me bashkëshortin e saj dhe refuzoi ta përsëriste sot, ndërsa Lola jo

Opinionisti politik, Petrit Zogaj ka kritikuar Kurtin, pasi ky i fundit veshi fanellën e Kosovës. Zogaj përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka shkruar se Kurti në opozitë po tregohet oportunist, ndërsa në opozitë ishte populist. Më poshtë edhe njoftimi i plotë. Ne opozite populist, kur vjen ne pushtet oportunist

Lola Haradinaj shfaqet elegante, duket kaq sharmanteAnita e Lola Haradinaj kujtojnë nënën e tyre në 5 vjetorinUrimi i Lola Haradinaj për motrën do t’iu emocionojLola Haradinaj do ju lë pa fjalë me këto imazheLola vishet e tëra në të zeza për të dalë, do ta ‘çmendLola për Daut Haradinaj: Çfarë djali! (FOTO) - AlbanewsÇ’veshën VIP-at në ‘Class Fashion Show’ - ModaLola, selfie me kunatin e famshëm! – AktivPress
 • Outlander Staffel 2 warum ist Claire zurück.
 • Sommeraktivitäten Linz.
 • WMF Topfset Quality One.
 • KIDO schilder.
 • Hollow knight bladesmith.
 • Schopf mit Kopfhaut 5 Buchstaben.
 • Äthiopien Kolonie.
 • Swissair.
 • Check network share smb version.
 • Firewire surfboards.
 • Schießnachweis mecklenburg vorpommern.
 • Supernova M99 Mini Pro B54.
 • Physiotherapie Schule Bonn.
 • Betonte Personalpronomen Französisch.
 • Kesha Rainbow.
 • Elin Name Häufigkeit.
 • Kings landing croatia.
 • Ribera 40002.
 • Direktkandidat Kommunalwahl.
 • Sisyphos Berlin heute.
 • Rosen nach Russland schicken.
 • Matching Numbers Corvette c2.
 • ELFEi BionX Tuning Tool.
 • Zykluslänge berechnen Online.
 • Landwirtschaftliche Halle kaufen.
 • Unterschied Anleihe Aktie.
 • Einmastiges Fischerboot Kreuzworträtsel.
 • IB MEDAU.
 • Stadt in Jordanien 5 Buchstaben.
 • Capoeira Zuffenhausen.
 • Gulp Wattwürmer.
 • China Wok.
 • Berufskraftfahrer IHK.
 • Edelschimmelkulturen.
 • Burning Series Alternative Reddit.
 • Immunglobuline.
 • Größter Quad Händler Deutschland.
 • ORF Landesstudio Oberösterreich.
 • 5. ssw hose zu eng.
 • Lehrplan 7. klasse gymnasium bayern g9.
 • Chicago p.d. staffel 5 folge 16 crossover.